ایونتا - سامانه یکپارچه مدیریت رویداد


ایونتا یک پلت فرم آنلاین است که به برگزار کنندگان کمک می کند تا بتوانند رویدادها، کنفرانس ها، همایش ها، تورها، کارگاه های آموزشی، کلاس ها و هرگونه فعالیت گروهی خود را برنامه ریزی و برگزار کنند. شما می توانید با ایونتا، وبسایت رویداد خود را طراحی کرده و بسازید، شرکت کننده ها را ثبت نام کنید، فرم جمع آوری آثار طراحی نمایید، فرم داوری آثار طراحی نمایید، آثار را برای داوران ارسال نمایید و فعالیت های خود را از طریق ایونتا به گوش همه برسانید و جامعه خود را گسترش دهید. همچنین شرکت کنندگان هم می توانند رویدادهای جذاب و مختلف را در زمینه های گوناگون بررسی کنند و در رویدادهای مورد علاقه خود شرکت کنند.
ایونتا دارای بهترین و کاملترین امکانات مورد نیاز شما از مرحله برنامه ریزی تا اجرای رویداد و فعالیت و… شماست. از پیش از آغاز تا پس از پایان، همراه شما هستیم.
اینترنت فرصت جدیدی را برای پشت سر گذاشتن موانعی فراهم کرده است که ما را از هم دور نگاه داشته بودند و مانع از این می شدند که ما زندگی را در قالب یک جامعه جشن بگیریم. ما اینجا جمع شدیم تا از همین فرصت ها استفاده کنیم و به شما کمک کنیم تا بهترین خاطره ها را بسازید و جامعه خود را تشکیل دهید
ایونتا - سامانه یکپارچه مدیریت رویداد
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پیشگامان توسعه کارن سیستم می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 - All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir