درباره جلسات روانشناسی psycho live

 

تحولات بی حد و حصر  جوامع امروزه، که  به سمت ماشینی و صنعتی شدن حرکت می کند، به پدید آمدن شکاف هایی می انجامد که افراد برای حل کردن آن  با محدودیت رو به رو هستند. چنین مسائلی باعث بروز استرس، فشار های روانی و انواع اختلال ها در زندگی اشخاص می‌گردد.

در این شرایطی اهمیت و ضرورت علم روان‌شناسی به وضوح احساس می شود. تا به اشخاص برای حل کردن این مسائل و بحران ها، که بر تمام جنبه های زندگی آنان تاثیر گذاشته است،  کمک و راهنمایی کند.

در همین خصوص باتوجه به نیاز دانشجویان به عنوان فعال‌ترین عناصر اجتماع که بیشترین تاثیرات را از محیط خود دریافت می‌نمایند، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، در صدد برگزاری برنامه ای به صورت سلسله جلسات هفتگی با محوریت پرداختن به مسائل روانی_شناختی،  با حضور روانشناس و مجری کارشناس می باشد.

برنامه سایکولایو (  ( psycho live با توجه رعایت نکات بهداشتی، به صورت لایو اینستاگرامی در بیست جلسه ( هفته ای یک برنامه ) در روزهای چهارشنبه هرهفته به صورت منظم  با حضور دکتر  احسان متین فر (مدرس دانشگاه، روان‌درمان‌گر و دانشجوی دکتری تخصصی روان‌شناسی دانشگاه فردوسی)  و اجرای خانم غزاله عنایتی راد (دانشجوی کارشناسی ارشد روان‌شناسی) برگزار می‌شود

اخبار
معرفی افراد
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی
شروع رویداد: 1399/5/15
پایان رویداد: 1399/10/24

فرم ها
پوستر
جلسات روانشناسی psycho live
چندرسانه ای
تماس با ما

شماره تماس دفتر سازمان دانش جویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی : 

051-31997000

رویتاب - سامانه یکپارچه مدیریت رویدادهای فرهنگی
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 - All rights reserved.